Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáldalom mentes szemöldökszedés?

Csodacsacsi kérdése:

Fáldalom mentes szemöldökszedés?

Figyelt kérdés
Valami kevés fájdalommal járó tippet szeretnék. Esetleg valami pakolással vagy hasonlóval. Persze valamennyire mindneképp fáj csak hoyg ne annyira. :)

2015. jan. 2. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy vannak ezek a kész gyantacsíkok, azokból a szemöldökömhöz mérten kis téglalapocskákat vágok le, majd mint ahogy a gyantát használják, lerántom onnana szőrt. Természetesen nem maradéktalanul szedi le, de a gyantát eltávolítom (nem muszáj olvia meg x-epiles gyantalemosó olaj) olajjal (amúgy én napraforgó olajjal szoktam simán:D

Azzal megpuhul a bőr és már az apró szálakat ki is lehet szedni csipesszel.

Legalább is nekem ez a kis rutinom és nekem megvált.

2015. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 4 éve szedem a szemöldököm, és már úgy vagyok vele, hogy szinte meg sem érzem. Egyszerűen csak hozzászokott a bőröm vagy nem tudom.
2015. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy fájdalom mentes...:D Elmész kozmetikushoz, gyantáz + csipesszel szed, kicsit fájni fog, de hozzá lehet szokni, nem olyan rossz mint egy menstruációs görcs. 500 Ft egy alkalommal, és ha jóhoz mész, tuti szép és formás lesz.
2015. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kozmetikus, szép is, meg gyors is

de én is inkább otthon csinálom mert nem szeretem a kilógó szálakat amíg várnom kell az időpontra :D

fogj egy nagy tál vizet, be a mikróba 10 percre, hajolj fölé törölkőzővel letakarva a fejed és a tálat, gőzöld ki az arcod max. 10 percig, töröld le és utána kezd el kiszedni csipesszel :D sokkal puhább a bőr

+ még a patikat is kinyomkodhatod :DD

2015. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!