Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egyik szemem sokkal nagyobb...

Az egyik szemem sokkal nagyobb mint a másik, hogy sminkeljek?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy eléggé látható a különbség. a szem fölötti rész egészen odáig amíg "behajlik" (nem tudom hogy mondjam, de szerintem tudjátok mire gondolok, az ami az ázsiaiaknak nincs) na szóval az egyik ilyen rész feleakkora mint a másik. Ezért nem tudok semmilyen szemfestéket feltenni, mert az egyik sokkal nagyobb lesz, viszont ha tusvonallal akarom "megnagyobbítani a szemem" az nagyon észrevehető. Mit csináljak? Nagyon zavar, és mások is észrevették már.

2015. jan. 4. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

TELJESEN EGY CIPŐBEN JÁRUNK!

Pici, mandula szemeim vannak alapból, de az egyiknek látszik a szemhéjrész a mélyítővonal, a másik meg full ázsiaisan nincs kb szemhéjam..Hálisten megtanultam sminkelni, és kb egyformára sminkelni. A tusvonal mindenképp jó, igaziból ki kell tapasztalni, én vastagabban húzom ki mármint nem magát a végét hanem a szemhéjamon tussal azt amelyik kisebb, és vékonyabban amelyik nagyobb,így kb egyformának szokott tűnni. Ha füstös szemet készítek, mégjobban sikerül egyformára produkálni őket, ott is meg vannak a trükkök de ezt így leírni eléggé nehéz, legjobban megmutatni tudnám vagy nem tudom, esetleg priviben ha szeretnéd próbálok jobban segíteni vagy ha van még kérdésed.

2015. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!