Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt olyan aki megbánta,...

Van itt olyan aki megbánta, hogy vett eredeti Michael Kors órát mert nem olyan jó minőségű?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

NemNemNemNem. Imaaaadom :)

Sokan szidjak de foleg azok akiknek nincs, had ne mondjam miert....az irigyseg betegseg!

En az enyemet nagyon szeretem de nyilvan erre is vigyazni kell es ezek azert nem olyan darabok amiket az ember mindennap visel. Bar baratnom mindennap hordja es eleg szep neki meg mindig.

2015. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem kopik a színe még sehol? Neked mióta van meg, illetve milyen gyakorisággal hordod? Én arany színűt néztem ki, egyszerű, nem köves, viszont szépen rásimul a csuklómra, úgy tudom,hogy ennek a márkának ez a legvékonyabb órája. Szeretném azért egy héten többször hordani, remélem bírni fogja a strapát. Bár vízbe menni vele nem fogok és vegyszer, parfüm sem fogja érni.
2015. jan. 6. 14:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,tudnál abban segíteni,hogy melyik az az óramárka amelyik bírja a mindennapi hordást, ha a Michael Kors nem?
2015. jan. 6. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Birja a michael kors is. Nekem nyar ota van meg ritkan hordom mert tulzasnak hordom mindennap egy rezarany ora hordasat. De a baratnomnek fel eve van meg es minimalis kopas van az 1szemen. Ez kb minden oranal elofordul noveremnek Guess van o is napi szinten hordja tobb mint 1eves az oven is vannak kis kopasok mar. Ezeknel mindegyiknel igy van amelyik szemes. Bar lehet a Rolex es tarsai kivetelek, de azt jobban is kell megfizetni.
2015. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulzasnak tartom*
2015. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. jan. 7. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!