Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Makeup pláza oldalon kb....

Nufnuf kérdése:

Makeup pláza oldalon kb. mennyi időt kell vári míg pótolják az elfogyott termékeket ( ecsetkészletek)?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valamire már évek óta vártam ezért inkább megrendeltem máshonnan.. Félreértés ne essék nagyon szeretem az oldalt! Érdemes lenne e-mailben érdeklődnöd.
2015. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Végül is úgy döntöttem, hogy nem várok, hanem inkább megveszek egy drágább készletet.
2015. jan. 8. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen rendelek onnan, amikor elfogyott termékből szerettem volna rendelni, írtam nekik, és egy hónap múlva már volt raktáron.
2015. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem vettem észre, hogy ennyit kellett volna várni bármire is. Sőt általában 95%-ban minden termék mindig raktáron. Ha jól látom több ezer termékük van, szóval ha 100 termék éppen nincs raktáron lehet akkor is ez csak a teljes készlet 5-10%-a! Ami igen elenyésző.


Szerintem attól függ, hogy ahonnan kapják (pl. a gyártónak) raktáron van-e vagy sem. Ha a gyártónak sincsen, akkor nyilván ő sem tud hozni.


Habár nekem még sosem kellett semmire rákérdeznem, mert mindig volt raktáron az, amit venni akartam, ezért én azt javaslom, hogy ha valamire kíváncsi vagy kérdezd meg tőlük. Nagyon jó a kommunikációjuk és olyan, mintha sosem aludnának :-) :-) olyan gyorsan jött nekem a múltkor a válasz egy kérdésemre.

2015. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!