Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan szemhely palettat...

Tudtok olyan szemhely palettat ajanlani, ami nagyon jo es megfizetheto?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint az Urban Decay Naked 3, csak alacsonyabb arkategoriaban.

2015. jan. 8. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Próba-szerencse alapon vettem meg, nem hittem, hogy ilyen áron jó lehet, de nekem egész nap kitart a szememen, és nagyon szép színű.

2015. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szemhéj és még véletlen sem "szemhély".

Az 1-es által javasolt palettát valóban sokan dicsérik. Nézd meg a krémmánia.hu-n a termékeket, ott minden fent van, véleménnyel együtt. Nekem nagy kedvencem a Color Tattoo, nem olcsó annyira és nagyon fényes a színe, de én szeretem.

2015. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sleek, vagy makeup revolution.
2015. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lovely paletta is jó! :)
2015. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont a Lovelyt akartam írni:D Lovely Nude Make Up Kit néven találod meg a Rossmannban, 12 színű, és 1000 forint alatt megkapod.
2015. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Angliaban elek, ebay-rol rendelek es ahogy utananeztem az ajanlatotoknak, a Makeup Revolution Salvation Eyeshadow Palette mellett dontottem. :)
2015. jan. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!