Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hülyén nézne ki ez az arany...

Hülyén nézne ki ez az arany karperec ezüst fülbevalóval+nyaklánccal?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen (részben) arany színű ékszerem. Az összes többi vagy ezüst,vagy vörös,vagy lila,vagy fekete. Szeretném hordani,de nem tudom mivel nézne ki jól. A kedvenc fülbevalóim ezüstök,a legtöbbet hordott nyakláncaim közül kettő bőrszíjon egy kelta kereszt,és szintén bőrszíjon egy kis korall,meg ezüstláncon egy vörös ankh. A gyűrűim szintén ezüstök.


A karperec:

[link]


15/L


2010. febr. 6. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tök jól néz ki a karperid. Én spec. felvennék ezüstöt is hozzá. Mivel ez egy elég karakteres, mintás ékszer ami felhívja rá az emberek figyelmét ezért valami egyszerű vagy szolidan kidolgozott ékszereket vennék fel hozzá, mert a túl sok minta több ékszeren nagyon tömény és egyáltalán nem szép látvány. Engem arra emlékeztet ez a jelenség mint amikor idős mamikon látom néha hogy ráborult az ékszeres doboz kb. :)

Nekem kevés ezüst színű ékszerem van, de csak a szín miatt nem mellőzöm őket.

2010. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Általában sok ékszert hordok,de ezzel én együtt én az ezüst láncos ankhomat meg a kis ezüst pókos fülbevalómat hagynám meg azt hiszem:D
2010. febr. 6. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem szép látvány az arany és az ezüst együttes megjelenése! Ezért maradtam én az ezüstnél!:)
2010. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia!


én aranymániás vagyok, de nem hordhatok fülbevalót és nyakláncot, mert nem áll jól a bőröm színéhez. ezért minél távolabb kell tennem az arcomtól. akkor nem lesz baj. így hát maradt a gyűrű a karkötő, és a bokalánc. nem ízléstelenül 66 egyszerre, hanem szépen. nagyon sápaszt a sárga. viszont az ezüstöt ajánlják mert az kifejezetten előnyös.

egyébként tényleg nagyon szép a karkötőd. ehhez mindenképp csak ilyen feltűnő fülbevaló illene, hogy úgy nézzen ki, mintha egy kollekció lenne. (ha mindenképp aranyat vagy aranyozottat vennél.)karika fülbevaló vagy szivecskés, vagy gyöngyös csingilingi ehhez szerintem nem illene. szóval, nyugodtan keverheted ezüstöt az arannyal...majd erre a hozzászólásra hívatkozva kimagyarázod magad. :) sápaszt és kész. nem tehetünk róla.

köszönöm, hogy elolvastál!

2011. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!