Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált tudtok ajánlani iskolába?

Figyelt kérdés

Mostanáig anya Avonos szempillaspirálját használatam sunyiban de vennem kéne magamnak egyet mert ha így folytatom akkor hamar el fog fogyni (márpedig ez egy nagyon király szempillaspirál :D). Egy picit göndörít, hosszít,viszonylag gyorsan megszárad, könnyű lemosni és suliban egyátalán nem kenődik el. Na most körübelül ilyesmit szeretnék venni.Múltkor barátnőmmel benéztünk a dm-be és ott találkoztunk az Alverdés spirálokkal. Elvileg természetes anyagokból készülnek a termékei ezért is keltette fel a figyelmemet. Nézegettem a Krémániát ahol találtam 2 ilyen szempillaspirált. Azt írták hogy nem marad fent olyan sokáig és ez számomra (meg úgy eleve) egy nagy probléma mert nekem minimum bírjon ki 5-7 órát. :D Apropó! Olyat szeretnék majd venni aminek természetes hatása van (mint pl: Alverde)

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2015. jan. 11. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vízállót.Illetve a Lovely Curling Pump Up szempillaspirálját ajánlom,nem vízálló,de egész nap kitart.
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Alverde spirálom van, és igaz hogy nagyon természetes de hamar lepereg és nagyon kenődik felvitel közben, szóval lehetetlen nem összekennem vele mindent. Nem ajánlom azt.

Viszont a lovely pump up tényleg jó. Néhányszor ellenőrizni kell azért, mivel hajlamos kicsi pergésre de nem vészes és szép pillákat csinál :)

2015. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Essencéset.
2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!! :)
2015. jan. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!