Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A BB krém miben különbözik az...

A BB krém miben különbözik az alapozótól?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
az alapozó erősebben fed, a bb krém tulajdonképpen csak egy színezett hidratáló krém, kisebb a fedése de legalább hidratál
2015. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A BB krém színezett hidratálókrém. Az alapozó nem hidratál, de jobban fed.
2015. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, 1 és 2-nek igaza van, ugyanakkor szerintem nem sokat hidratálnak a BB krémek, pedig sokfélét teszteltem. Kell alá az arckrém, akkor meg már inkább maradok az alapozónál, mert jobban fed és több ideig kitart.
2015. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a CC krémet lehet alapozónak nevezni, ha már itt tartunk?
2015. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Benne van a nevében, hogy krém. Az alapozó az alapozó.
2015. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez csak jol hangzo marketing nagyreszt. BB krem kb egy gyengebb fedesu alapozonak felel meg, nem kell bedolni minden hulye dumanak, hogy hidratal meg apol. Ha csukott szemmel tesztelned, szerintem hatasat tekintve nem sok elterest vennel eszre. Csak kellett valami uj szoveg, ami sok vasarlot hoz.
2015. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!