Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüveg és szemhéjtus jó...

Szemüveg és szemhéjtus jó párosítás?

Figyelt kérdés
Szeretnék szemhéjtust használni de nem tudom, hogy jól fog-e állni, ugyanis szemüveges vagyok.. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. jan. 13. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Tudtommal a szemüvegeseknek erőteljesebben kell sminkelni ezért akár merészebb tusvonalakat is kipróbálhatsz! :)
2015. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 M.Kata ***** válasza:
100%

Én nem szeretem magamon a kettőt együtt. A tusvonalat cicásan szoktam kihúzni,ami szerintem nem igazán passzol a vastag keretes szemüvegemhez :D Így a tust kontaktlencséhez tartogatom, szemüveggel jobban szeretem a szemceruzát,az enm olyan alkalmi.

Mondjuk ha nem húzod ki túlságosan a tust,szerintem az is passzolhat a szemüveghez, nekem magamon nem tetszik,de ez nem jelenti azt, hogy Neked ne állna jól :)

2015. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mentek a zöld pipák!
2015. jan. 15. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha vastag a szemüveged kerete, akkor lehet vastagabb tusvonal. Ha vékony szemüveg, akkor kicsit visszafogottabban. :)


Én magam is szemüveges vagyok, de az egyszerű cicaszem elmaradhatatlan.

Persze a szemüveg kiemeli, ha valami hiba van a sminkben, érdemes odafigyelni a részletekre.

2015. dec. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!