Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egész körömfelületet...

Ha egész körömfelületet transzfer fóliával díszítek, akkor ezt fedhetem finish zselével?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert úgyis maradnak majd olyan részek amire nem tapad rá a fólia, ezeknél a részeknél meg tud tapadni a fényzselé.
2015. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klau888 ***** válasza:
Szia.Igen,de szerintem jobban jársz,ha beépíted,vagy huzol rá egy réteg zselét,mert,én is most használtam először fóliát és a végén a megreszelt kész körömre ragasztottam a fényzselé alá és pár nap múlva kikopott valahogy belőle.
2015. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fóliát speciális ragasztóval vagy zselével kell használni. Máshogy nem működik megfelelően.

Én CN fóliát használok és hozzá fólia zselét.

Ha egész körömre szeretnél fóliát tenni, akkor az egész köröm felületére teszed a fólia zselét, lámpázod, aztán belenyomod a fóliát. A fólia felhelyezése előtt nem árt Cleanserrel áttörölni a hátoldalát, nehogy valami miatt ne tapadjon bele a ragacsos rétegbe. Jól le kell simítani, aztán mint a gyantázásnál hirtelen felrántod. Ahol nem tapadt oda, megpróbálhatod kipótolni. Az egészet rugalmas fényzselével zárd. Én 2 rétegben szoktam.

2015. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!