Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány odavan a katonai cuccokért, és dögcédulát visel? Őszinte véleményeket kérek. És ha van dögcédulátok, mivel tisztítjátok/ vigyáztok az épségére?

Figyelt kérdés

Egyszer 7. osztàlyban voltam katonai tàborban, és azóta nagyon bírom ezeket a cuccokat :)

Most 10.-es vagyok, és kicsit kitűnök a "lànyok" közül... mert kicsit fegyelmezettebb vagyok mint a többi, és ezt az öltözékem mutatja... Mondjuk nemigazàn vagyok oda a magassarkúért, nagy karika fülbevalókért na meg a pinkes szinekért... Azért mentem tàborba, mert àltalànosba nagyon sokat bàntottak, mikor visszajöttem 3 hónap múlva suliba, azt hitték új diàk vagyok... xD

Baràtnőim elfogadnak annak amilyen vagyok :)

és kérdezik: -Hogy tartod ennyire tisztàn a dögcédulàd, hogy nem mattul be??!

- Hetente, 2 hetente megmosom vagy belerakom egy pohàr szódabikarbónàba :)

+ Ha van tippetek a tisztítàshoz, örömmel fogadok tippeket ;)

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM !



#military #soldier dress
2015. jan. 15. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én sem vagyok egy tipikus lány, soha nem is voltak. Pl. sosem babáztam, utáltam őket, kisautókat meg gumidínókat gyűjtöttem :D

Na, de... Egy terepszínű nadrág tök jó, a khaki szín tök jó, a fegyverek tök jók. A dögcédulával sincs semmi gond. Fogkrémmel tisztán tartható. Az ezüst ékszereimet szoktam fogkrémmel tisztítani, van külön erre egy fogkefe félretéve. Simán végigsikálod a fogkrémmel, lemosod és tiszta. Mondjuk egy idő után úgyis mattabb lesz, mert érintkezik ezzel-azzal és pici karcolások keletkeznek rajta.

2015. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet :)

Eredetileg a khaki színt is imàdom, ;) olyan kabàtom van :D szintúgy utàltam a babàkat jobban a fegyverek és az autók érdekeltek :)

2015. jan. 16. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi gáz nincs ebben, én is kedvelem az ilyen dolgokat, a klasszikus nõi témàk egyàltalàn nem vonzanak.

A fogkrémes megoldást ismerem én is.

2015. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!