Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az eos ajakbalzsamrol mit...

Az eos ajakbalzsamrol mit gondoltok? Szerintetek jo? Es hol lehet megvenni es mennyiert? Elore is koszi a valszokat!

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 15:37
 1/9 anonim válasza:

Szia:) Én sok jót hallottam róla,a csomagolása kifejezetten tetszik. Szerencsére sokféle ízű van belőle szóval bőven válogathatsz. Ha jól tudom Magyarországon nem lehet kapni, az interneten tudsz rendelni. (ebay stb)

Amúgy én is gondolkoztam rajta,hogy kipróbáljam-e, én csak jót hallottam róla:)

2015. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy hamisítványt rendeltem az aliról :D
2015. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszii szerintem en is rendelek majd 
2015. jan. 17. 08:34
 4/9 anonim válasza:
Nekem a barátnőm hozott Amerikából és igazság szerint semmi extra csak egy sima ajakbalzsam és én nagyobb durranásra számítottam annyira odavolt érte mindenki.Ne érts félre teljesen meg vagyok vele elégedve csak valahogy többre számítottam.
2015. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nagyon csúnyán kiszárította a számat 6 hónap alatt, mire rájöttünk az orvossal, hogy a balzsam a hibás. Áfonyás? volt, kék tojásban. utána hónapokig tartott helyre hozni. csak carmex!
2015. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En pont most kaptam szulinapomra :) Itt az email cim ahonnan rendeltem. webshopinsta@gmail.com :) sok iz kozul valogathatsz, es nembkamu oldal ;) en epreset vettem es nagyon tetszik *-*
2015. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha hamisat vesz egy két ember nem tudom miért lepődik meg ha baja lesz tőle...és akkor még valaki így szidja a terméket pedig konkrétan nem is azt használta hanem egy összetákolt sz*rt amit kitudja hol kotyvasztottak.. arra meg végképp nem mondanék semmit hogy mi lehet benne
2015. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pinguka válasza:
A dm-ben is lehet kapni 2500 forintért.
2016. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!A dm-ben lehet kapni, 2000ft-tól kezdődnek!:))
2016. máj. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!