Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik kifestik a szemöldöküket:...

Akik kifestik a szemöldöküket: mit használtok? Ceruza, púder, gél, színezett spirál?

Figyelt kérdés
Mi a jobb? ha tudtok terméket linkelni annak is örülnék:)
2015. jan. 17. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Sima fekete ceruzaval szotkam!!
2015. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Maybelline color tattoo permanent taupe színben. Igaz, eredetileg ez egy krémes szemfesték, de nagyon tartós, és pont illik a szemöldököm színéhez. Ferde ecsettel szoktam felvinni.
2015. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Szemoldokpor!!

Abbol is essence. Ket szin van benne,keverni is tudod...1000 ft kb es nagyon sokaig eleg,es sokkal jobban mutat mint a szemoldokceruza ;)

2015. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
ceruza
2015. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azt a terméket használom és imádom, mert természetes hatást tudok kelteni vele és tartós is. Az egyik szemöldökömben van egy forradás, azt is tökéletesen el tudom vele fedni. Csak épphogy felviszek egy minimális mennyiséget az ecsetre és mégis szép az eredmény. Vastagabb rétegben nem tudom milyen, mert nem szeretem azt a tipikus rajzolt szemöldököt, ami mostanában annyira divat.

Régebben próbálkoztam ceruzával is, de nekem nem vált be.



[link]

2015. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amúgy mennyire könnyű elkenni?:D sajnos nekem nem olyan dús a szemöldököm és ezért szeretném festeni, viszont én nagyon sokat piszkálom az arcomat :/
2015. jan. 17. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem túl dús, ellenben nagyon fehér/sápadt a bőröm és fekete a hajam.


És, most képzeld el a szemöldökömet :D


A problémát én roppant egyszerűen orvosolom:

van/volt ilyen barnás, (kicsit talán vöröses beütésű, de egyértelműen barna) szájkontúrceruzám. Régen ezzel tettem pontocskákat, rajzolgattam szálakat a sajátok közé.


Manapság sima barna szemkontúrceruzát használok, óvatosan bele satírozom a szálakat, növésiránynak megfelelően


Az én színvilágomban természetesnek hat.

A szemöldökceruzák-porok nekem nem jöttek be, mert vagy sötétek, vagy kenődnek.. bah.

2015. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miert kell lepontozni a normalis valaszomat?....
2015. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
fekete szemceruza, de mostanában sokat használok szemöldökport, (vagyis matt fekete szemhéjpúdert) amit ferdefejű ecsettel viszek fel. Amúgy bocsi h belekérdezek, de tudtok mondani nekem fekete szemöldökport? drogériákban nem találtam, csak barnáknak meg szőkéknek valót :(
2015. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs fekete szemöldökpor, mert fekete hajhoz sötétbarnát kell használni.
2015. jan. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!