Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A dunaújvárosi Rossmannban...

A dunaújvárosi Rossmannban kaphatók Rival de Loop Young termékek?

Figyelt kérdés
A sminktermékekre gondolok. Dunaújváros közelében lakom, és sajnos nem mindig van időm elmenni. Rég nem jártam ott, de kinéztem pár dolgot a weboldalukon, csak nem tudom kaphatók-e.

2015. jan. 21. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A Rival de Loop a Rossmann saját márkája (RdL Young is), nagyon valószínű, hogy minden boltjukban van.
2015. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, javítanám magam, a honlapjuk szerint nem kapható :(

[link]

Itt rákeresve a városra, után ki tudod választani alul, hogy milyen márkára szeretnél szűrni, és Dunaújvárosnál pont nincs találat.

2015. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Éppen azért kérdeztem, mert hallottam már, hogy van ahol nem kaphatóak. Viszont azt nem gondoltam volna, hogy erre is rá lehet keresni így. Már néztem az interneten, de én nem találtam.

2015. jan. 21. 18:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet tudni, hogy a jövőben lesz még?
2015. jan. 21. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint :)

Én is meglepődtem, hogy nincs minden üzletükben, de ezt jó tudni. Hogy lesz-e később máshol is, arról sajnos nem tudok semmit, meg kell kérdezni őket email-ben vagy telefonon.

2015. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!