Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megéri használt...

Szerintetek megéri használt parfümöt venni?

Figyelt kérdés
Minőségi, drágább parfümökre gondolok.
2015. jan. 22. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet jót kifogni. Én is feltettem egy parfümöt de nem kellett senkinek pedig háromnegyedig volt csak nem volt jó nekem túl erős volt az illata. Most meg már szerintem megromlott vagy nem is tudom de más az illata.
2015. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem vettek már parfümöt, YSL-t. Háromnegyedig volt benne, töredék áron is adtam (na jó, 10ezerrel olcsóbban). A vevő örült neki. Én is örültem, hogy elpasszoltam valakinek, aki örülni fog neki. Én is vettem már használt parfümöt, Avonost, LBD-t, még 4 éve, az is kb. háromnegyedig volt. Azóta már a 3. üvegcsét fogyasztom : )
2015. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az LBD-t 900-ért vettem. Márkásabb parfümöknél meg ugye biztosra kell menni, hogy tényleg eredeti-e, nincs-e felvizezve...
2015. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!