Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mattítós körömlakk nem mattítj...

Mattítós körömlakk nem mattítja be a körmöm. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Vettem crystal nails matt lakkot és a gél lakkot sem meg a rendes lakkot sem mattítja be? rosszul csinálhatok valamit? vagy hogy kell használni hogy matt legyen? A márkával van baj vagy rosszul csinálom(simán rákenem a lakkra száradás után)

2015. jan. 22. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tök fura, mert nekem ugyanez van, és teljesen jól mattít. :-S


Nem lehet, hogy mellényúltál, vagy össze volt keverve a doboza a fényes fedőlakkal?

2015. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fajtát nem ismerem, nekem más márka van. Eleinte jól működött, utána ha sokáig nem használtam, nem. Valami leülepszik benne gondolom, mert ha jól felrázom, akkor megint jó lesz. De nem csak úgy, mint általában egy lakkot felzár az ember, inkább mint aki megveszett és valami rohama van. :D

Egy próbát megér szerintem a módszer.

2015. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet! De sajnos nem használ
2015. jan. 22. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet a lakkról. Nekem is van, és működik.
2015. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 smile_like_a_minion ***** válasza:
Próbáld ki ezt- miss sporty check matte :P
2015. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!