Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap csináltattam ajak...

Tegnap csináltattam ajak piercinget. Ez az első piercingem, és fogalmam sincs hogy kell kezelni ameddig nagyon friss?!

Figyelt kérdés
Piercinges nem adott semmit infót, csak hogy ne egyek tejtermékeket 1 hétig és ne vegyem ki 2hétig. Tisztitás? Kicsit sebes és piros, az baj? Eléggé fáj. L16
2010. febr. 8. 14:23
 1/6 anonim válasza:
100%

Ajánlatos kerülni:


1. orális kontaktust más személlyel

2. kemény és fűszeres ételeket

3. dohányzást

4. tejtermékeket

Ajak és arc piercingekhez használj Betadine oldatot, de csak kívülről! Óvatosan egy fültisztítóval Betadine oldattal tisztísd körbe az ékszert. Ezt naponta 3-szor ismételd meg.


A 100%-os gyógyuláshoz 6-8 hétre van szükség!,


esetleg kend tetrán kenőccsel, főzz rá kamilla teát, és ne piszkáld és vigyázz h véletlenül se rántsd meg öltözésnél. stb. :))

2010. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2010. febr. 8. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
A betadinnak az a lényege, hogy a sebet fertőtleníti, így muszáj belemennie különben nincs is értelme. Csak ennyit akartam hozzáfűzni az előzőhöz.
2010. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hmm..kaphatnák róla egy képet belinkelve?...engem érdekelne hogy hogy néz ki, mert énis akarok, csak nemtom h h állna...

na kérleek...


előre is köszönöm:)

2010. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
belinkelve ne, de emailon igen. :)
2010. febr. 8. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

okés.akkor erre az e-mailre küldessz képet?:) köszi

bbabykee@citromail.hu

2010. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!