Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tehetnék? Nincs pattanás,...

Loxe kérdése:

Mit tehetnék? Nincs pattanás, de szinte hófehér az arcom

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Nincs bőrhibám (lekopogom). Néha félévente egyszer,ha kijön egy a menzeszem miatt. De el is múlik. Viszont a családom, barátaim szerint nagyon fehér a bőröm, mit használhatnák,hogy egy kis színt vigyek az arcomra, de mégse használjak alapozót? Tudom van a pirosító...meg ezek, de azok nem maradnak fent, rendes alap nélkül sokáig :(

2015. jan. 25. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod a fehér bőrrel? Az a legszebb. Egy jó pirosító pedig fent marad normálisan ha aláhidratálsz.
2015. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, minimális szolárium, de inkább megéri tavasztól kifeküdni a napra, ha nem viszed túlzásba, kellemes és egészséges is egyszerre.
2015. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Púder, BB krém, alapozó, highlitter, pirosító, rúzs, szemhéjpúder.

Ha szépen ki vagy festve jó minőségű termékekkel nem fog feltünni hogy fehér vagy. Én is az vagyok és smink nélkül alig van színem, ezért festem magam rendszeresen. Igy már nincs gondom (főleg ha nincsenek pattanásaim amik nálam gyakrabban megjelenek). Szóval nem kell félned a sminktől.

2015. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hófehér bőr a legszebb :)


20/f

2015. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félévente van menzeszed? Te tényleg mázlista vagy.
2015. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
haha, :D rosszul megfogalmazott mondat, csak a pattanás jön ki félévente :D :D
2015. jan. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!