Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 4 ruzs, de jo minosegu, vagy...

4 ruzs, de jo minosegu, vagy tobb ruzs, de kevesbe jo minosegu?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek négynél több rúzs?
2015. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A baratnomnek 10 van plusz szajfenyek
2015. jan. 25. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a minőség.
2015. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább több minőségit veszek... mert nem attól jobb valami hogy drágább.
2015. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 is elég nem kell 10-20 rúzs.

Olyat vegyél aminek a színe szépen mutat rajtad,a megszokott sminkcuccaiddal összhangban van. Barackos/barnás pirosítóhoz választhatsz nude,coralos,pirosas,világos rózsaszín árnyalatút. Rózsaszínes,pink árnyalatú pirosítóhoz inkább rószaszín,bogyós,erős fukszia árnyalatokat válasz.

Vegyél jó minőségű rúzst,kontúrceruzát és ecsetet (van ecsetes kontúrceruza is) amivel szépen fel tudod rakni. Hiába van 20 rúzsod ha mind gagyi, senki nem tudja ha meglát az útcán hogy hány rúzsod van. Csak azt látja hogy ami rajtad van az nem a legjobb választás.

Minőségi és kevésbé minőségi számodra melyik márka?

Nekem mondhatod a MAC rúzsokat minőségileg,én akkor se venném őket ha fél árban lennének. Visszont láttam már Bourjois rúzst ami nagyon jó minőségű volt,a MAC árának a töredékért..

2015. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok

hány évesek vagytok?

szerintem 14-18 között vagytok

nekem ennyi idősen rúzsom se volt..

2015. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 még sok is, főleg ha nem használod minden nap. Lejár a szavatossága és dobhatod ki. Attól meg, hogy a barátnődnek 10 van, neked nem kell őt utánoznod. Nekem 5egyszerre max. 5 van de mindennap rúzsozok (csak ez védi meg a számat a kiszáradástól) és így is sok idő alatt fogynak el (még épp belefér a szav. idejébe mindegyiknek).


Amúgy meg inkább a minőségit vedd.

2015. jan. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

5-ös, nálunk is bebszott volna ha 14-15 évesen rúzst használunk. Gyerekeken hülyén néz ki, ezt be kell látni és kész.


#7

2015. jan. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több, de jó minőségű! :D Viccet félretéve, természetesen a minőségre szavazok. Szar még ingyen se kell. Fontos illjen a hozzád és tartós legyen. Előny, ha nem szárít és nincs telepakolva mindenféle káros anyaggal.
2015. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!