Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri ebayről szemhéjpúder...

Megéri ebayről szemhéjpúder palettát rendelni? Jò minőségű?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Van több száz féle. Szerinted van erre egyetlen, tuti válasz? :D

Biztos van jó minőségű is, meg olyan is, ami szar. Én mondjuk az ilyen ismeretlen márkájú, eredetű és összetételű gagyikat biztos nem kenném a szememre, a márkás dolgok nagy része meg lutri, inkább megbízható oldalról rendelném, ahol tuti nem hamisítványt sóznak rám.

2015. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert az eredeti oldalon 3x annyiba kerül. Ebayen meg a képen ugyan úgy néz ki, mint amit az eredeti oldalon néztem.
2015. jan. 31. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
RENGETEG A HAMISITVÁNY,VIGYÁZZ!A Naked palettákat ezrivel hamisitják és minőségtelenek.
2015. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Naked3 palettàm ebayes...:) pàr napja érkezett.

Kiprobàlni még nem tudtam ha gondolod irj és fotozom ;)

2015. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy harmad árú, mert ki tudja miből van és hol csinálták. De biztos lehetsz benne, hogy annyiért nem eredetit kapsz. A fénykép meg semmit nem jelent, sok helyen stock fotókkal dolgoznak meg lopott képekkel, véletlenül sem azt küldik. De még ha jó utánzat is, akkor se garantálható, hogy nem mérgező, irritatív és a minősége is messze elmarad az eredetiétől.

A naked a leghamisítottabb, ez tény, ebayen szerintem nem veszel eredetit a hivatalos forgalmazóknál olcsóbban.

2015. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!