Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyógyszertári asszisztensnek...

Gyógyszertári asszisztensnek lehet fültágítója?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári asszisztens szeretnék lenni, rocker vagyok. Van fültágítóm, acélbetétesbe járok. És nem tudom hogy ez hátrány e ebben a szakmában. Mert sok helyen hallani, hogy aki az emberekkel közvetlenül találkozik, pl. eladó nem lehetnek ilyen testmódosítások, mint pl. tetkó látható helyen, piercing. Na már most felénk rengeteg gyógyszertárban tetkós, szétpiercingelt, fülükön 600 fülbevalólyuk típusú csajok vannak. Olyan ismerősöm is van aki hentes egy nagy élelmiszerboltban és csupa tetoválás a karja, arcán is van, és olyan pénztáros csajt is akinek szintén az arcán van tetoválás, és szemöldök pc-é. Úgyhogy kíváncsi lennék hogy ez kizáró ok e. Ja és lány vagyok :)
2015. febr. 7. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tetovált vagyok mégis felvettek egy "elit" helyre. :) Szerintem manapság már nem olyan nagy hátrány (persze ne legyen hatalmas fültágítód). Sokkal ízléstelenebb pl. mikor gyógyszertárban egy szemöldökig feketére sminkelt plázacicát láttam..
2015. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, gondolom a munkáltatódtól fogg függni, hogy téged választ e majd.
2015. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyfüggő. Biztos lesz olyan hely, ahova nem vesznekmmajd fel, és biztos lesz olyan is, ahol tárt karokkal fogadnak. Nyilvan ne olyan helyre add be majd az önéletrajzod, ahol besavanyodott mamik dolgoznak :)
2015. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!