Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, hogy hallom ketyegni...

Normális, hogy hallom ketyegni az órámat?

Figyelt kérdés
Fossil márkájú, és nem folyamatosan hallom a ketyegést, hanem egy bizonyos periódusban.

2015. febr. 8. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz egy bizonyos periódus alatt, de az óraketyegést lehet hallani olykor, ha csend van amúgy.
2015. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy akkor amikor éppen csend van :) Hanem bizonyos időközönként pl 5-10 percenként ketyeg 1-2 percig.
2015. febr. 16. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán ilyenkor figyelsz oda, veszed észre. Az óra mindig ugyanúgy ketyeg vagy nem ketyeg, de mivel elég halk, a legapróbb zajok is elnyomják, illetve a te figyelmed is elvonják a ketyegésről.
2015. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, direkt figyeltem több ideig. Pont emiatt "ijedtem meg", hogy miért ketyeg, mert nem volt olcsó óra.
2015. febr. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!