Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet-e karika piercing...

Lehet-e karika piercing helyett orrba helyezni fülbevalót?

Figyelt kérdés

Szúrattam orr piercinget a karika mérete: 1.6x6 mm de jobban eláll az orromtól, mint azt terveztem pedig ez a legkisebb átmérőjű. Olvastam arról, hogy kis átmérőjű és szárú fülbevalót be lehet helyezni orrba és nem lesz semmi komplikáció, illetve szépen ráhelyezkedik. ez igaz?

Valami tanács, hogy mit lehetne tenni? esetleg tapasztalatok?

előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. febr. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, lehet kapni orrba való egyenes piercinget, a fülbevaló ilyen célra nem alkalmas
2015. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, de nekem karika van, az egyenes piercinget, amiből ugye csak a pont látszik azt máshova szúrják :)
2015. febr. 8. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Laikusként azt gondolom, hogy valami kis méretű - esetleg baba karikafülbevalót be tudsz tenni. Végül is annak nincs a belsején olyan műanyag támasz- vagy hogy hívják.
2015. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn is arra gondoltam, köszönöm :)
2015. febr. 11. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Van direkt orrba pont piercing, nem csak karika.

[link]

2015. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!