Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az online parfümériákban...

Az online parfümériákban megbízol? Valóban eredeti parfümöket árulnak ott?

Figyelt kérdés
van olyan, amit bátran ajánlanál?
2010. febr. 10. 21:33
 1/2 anonim válasza:

Nem! de szívből ajánlom az Fm Group-ot!

www.fmgroup.hu vagy www.300club.hu <-- ezen tanácsadás is van.


nekem bevált. az illatok márkás parfümük alternatív változatai (ugyanaz az illat és összetevő, más üvegben, de nem a hígított Eau de Toilette és Eau de Parfum változat.) sokáig tartó illat.

az oldalon nem találod meg a márka neveket, de ha kapcsolatba lépsz velük, vagy elmész a boltba, megmondják:)

2010. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem tőlük:

[link]


Csak ajánlani tudom. A futárszolgálattól felhívtak telefonon mielőtt kihozták a csomagot, reggel hívtak aztán itt is voltak.

Valóban pár nap múlva megkapod amit kértél.

Én kis naptárat is kaptam ajándékba és versace illatmintát.


A parfüm amit rendeltem szerintem eredeti. MIndenféle kiegészítő is volt hozzá ( a boltban és a legtöbb helyen ehhez nincsen fújóka, de nekem mellékeltek hozzá).


Szóval szerintem nagyon jó. Azért tőlük rendeltem nem pedig a boltban vásároltam, mert az interneten lehetett nagyobb kiszerelést is venni amit a boltokba nem szoktak kivinni (nem teszter, a csomagolás is rendes). Ellenőriztem az illatuk ugyanolyan, és a tartósságot tekintve is megegyeznek.

Én elhiszem, hogy eredetiek a parfümök.

2010. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!