Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Itt van olyan aki magának...

Itt van olyan aki magának csinált septumot? Ha van akkor milyen volt? Nem tudtok praktikákat?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék septumot. Azzal nincs baj hogy átszúrjam mert már több dolgot is szúrtam át a testemen, hanem hogy mivel kenjem vagy akármi. Saját tapasztalatok...
2010. febr. 11. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Baxxxál át rajta egy 100-as szöget, utána meg kend be kacsa zsírral.

Én így csinálnám, neked.

2010. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ^^ igazán hasznos tanács
2010. febr. 11. 09:34
 3/4 anonim válasza:
100%
szerintem ne probald, mert ahogy szurod elkezdesz konnyezni nem fogod latni es ferde lesz.... egyebkent en mi lidocain kremet hasznaltunk, jobb volt mint nelkule de azert faj egy kicsit
2010. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm csinálta magának.....

Fáj. Besz*rsz úgy.... És erre nincs praktika, csak szerencséd van ha jó a fájdalomtűrő képességed. :D Amugy piercinges elöbb megcsinálja, hidd el.... Ha vérzékeny vagy, akkor meg megszívod ha otthon állsz neki.... XD

2010. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!