SOS! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én egy 12 éves lány vagyok, és hát szüleim idegbajt kapnak attól, hogy KICSIT ki akarom magam sminkelni. Ilyen punkféle stílusom van, mégsem gondolok nagy sminkre, csak egy kis szempillaspirálra. Ahelyett, hogy azt mondanák: ,,ha neked úgy tetszik, akkor nyugodtan'' azt mondják, hogy:,,NE MERD!'' meg így teljesen kiakadnak, mintha a házat szeretném felgyújtani. Hogyan győzzem meg őket, hogy nekem így tetszik?

2015. febr. 11. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 12,5 éves lányom, én sem engedném neki. Szerencsére nem is szeretné.

Hidd el, bőven ráérsz még a sminkeléssel, nem lennél tőle szebb. Esetleg idősebbnek néznél ki, az valószínű.


Miért olyan fontos ez, meg tudod indokolni?

2015. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Stílusod miatt szerintem ennyi smink megengedhető, tekintva a felnőtt alterosok hogyan kenik néha magukat. Próbáld meg szüleid meggyőzni hogy tényleg csak ezt az egy dolgot seretnéd használni, esetleg hogy egyszer had próbáld ki hogy lássák mennyire látszik.
2015. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!