Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én utállom a sminket,...

Csak én utállom a sminket, karkötőket, nyakláncot, fülbevalót, stb?

Figyelt kérdés

A szempilla festéket ki nem álhatom,1x volt rajtam,de egyszerűen nembírom h összetapad a szempillám,karkötőt/fülbevalót/nyakláncot nem hordok,a karkötő sztem hülyén áll a kezemen,a fülem nembírja a fülbevalót,belilul tőle,nyakláncom,nincs,nem is akarok.

Sőt,még a körmömet sem festem,egyáltalán,kinem álhatom a szagát festés közben.

Az egyik b.nőm mondta,h ő is ugyanígy volt vele,de már megszerette ezeket a cuccokat. Van h belegondolok,nem is lehetnek olyan rossz dolgok,majd talán kipróbálom.

Csak én vagyok így? Normális válaszokat várok,előre is köszönöm!



2015. febr. 11. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is szívesebben vagyok smink nélkül mint sminkkel, de sajna nem olyan tökéletes a bőröm, hogy ezt megtehessem.

Ékszereket nem hordok, csak fülbevalót, és ki nem állom a körömlakkot. Szóval üdv a klubban.

Megkedvelheted idővel, ha most tini vagy sokat fogsz még változni. Ha már nem, lehet olyan munkahelyed a jövőben, ahol ez elvárás.

2015. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Karkötő, körömlakk témával ugyanígy, a szempillaspirállal mikor hogy vagyok (de nekem nem szokott összeragadni, mert kevesebbet viszek fel mint mások általában). A körömlaknak meg szagát én sem bírom, sem az acetonnak, ill. egy mosogatás során... egyből le is kopik...

Am szeretem az ilyen nőcis dolgokat, de hangulatomtól függ.:))

Szt a lényeg hogy érezd jól magad a bőrödben, és legyél ápolt.

2015. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sminket én is utálom, az ékszereket kedvelem, de van köztük elég sok ronda is, az tény, szóval nehéz jót találni. A körmök meg egyszerűen nem izgatnak. Lehet, hogy van, aki megszereti, én mindig így voltam ezekkel és most vagyok 25.
2015. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem épp ebbe a kategóriába tartozom (6 füli, 5 nyaklánc, 6 gyűrű, 2-3 karkötő, 1 óra és 1 piercing) de a sok sminket én is utálom és megértem ha neked egyáltalán nem jön be, macerás, maszatolódik, az alapozó meg egyszerűen borzalom (nem vagyok pattanásra hajlamos és hidratáló krémmel kenem szóval olyan sima az arcom mint a babapopsi és ezért padtársam folyton fogdozni akarja...) csak a szemem festem. Egyszerűen nem vagy nagyon "lányos" ilyen téren de ez nem baj.
2015. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huh,akkor nemvagyok magam:D köszönöm a válaszokat
2015. febr. 12. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom kb. 12 lehetsz. Majd észhez térsz később, nyugi.
2015. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
#6 Miért kellene "észhez térnie"? Talán kötelező vagy szociális elvárás hogy minden nő imádja a sminket és az ékszereket? Ha nem akarja nem csinálja, van aki így is jól néz ki, nem kell ráerőltetni semmi ilyet senkire. Inkább legyen smink nélkül minthogy valami elképesztő rondán kifestett "arccal" mászkáljon.
2015. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A sminket én se szeretem, se a körömlakkot. Fülbevalót néha 1-1 napra berakom de tovább nem bírja a fülem. Néhány nyakláncom van, de azt se nagyon hordok. Karkötővel viszont mindig tele van a kezem :D De csak a csomózott és bőr karkötőket szeretem...

18/L

2015. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!