Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok az ilyesmi,...

Mit gondoltok az ilyesmi, piros hegyes műkörömről? Csajok, ti szívesen viselnétek ilyet? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Fiúk is írhatnak h mit gondolnak róla ha egy lánynak ilyen körme van. Nemet/életkort írjatok légyszi :)


2015. febr. 12. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fúj, soha. Se pirosat, se ilyen hosszút. 19L
2015. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ez nagyon ronda, a színe is, formája is. Nekem alapból ilyen hosszú a saját körmöm (csak nem hegyes), de általában nem lakkozom, mert túl feltűnő lenne. Néha így is az, csak lusta vagyok levágni. Feltűnősködni meg utálok, ez a köröm csak arra jó.

29L

2015. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a hossza és formája nekem nem tetszik, szerintem közönséges. közepesen hosszú vagy rövid pirosra festett köröm az jó. 25L
2015. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Műkörmös vagyok és szerintem is szörnyen néz ki, de az a helyzet, hogy a fiatalabb lányok nagyon gyakran ezt a formát kérik mostanában, gondolom egymáson látják és megtetszik nekik. Régebben ezt csak 60 körüli nők szerették viselni, öreges, csúnya és szerintem a férfiaknak sem tetszik.
2015. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A színe tetszik, a hossza is, viszont a formája gáz és a kivitelezése is. Kockában jobban nézne ki. (F/33)
2015. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
nyáron ilyenem lesz...:) 15/L
2015. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
A barátom és haverjait megkérdeztem és azt mondták...fosss,szar,ronda,hányadék..és nem tetszik a férfiaknak a forma-alak...szín az jó 😉
2015. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és például a barátomnak az ilyen forma jön be. 20/L
2015. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
41%
ha mindenképp ilyen hosszú és hegyes körmöt szeretnél érdemes lenne: 1. megnöveszteni, mert sokaknál a műköröm hihetetlenül rontja az igazi körmök épségét. 2. ne ilyen feltűnő színt válassz. Bár szerelmese vagyok a piros lakkoknak (és őszintén ez is tetszik) talán túl sok hétköznapokra. de egy pasztell színnel egy ilyen köröm nagyon szép :) 14/L
2015. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os: miért pont nyáron? xd csak azt ne mondd, hogy az iskola miatt, mert sírva kifutok a világból


Különben nekem tetszik. Formára, hosszúságra, színre is, bár alapvetően nem igazán szeretem a pirosat, és én jobban kedvelem a kicsit díszesebb körmöket. Meg ha már hegyes, akkor legyen teljesen hegyes.


18L

2015. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!