Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sos! Milyet vegyek ezekből...

Sos! Milyet vegyek ezekből ere az alkalomra? 19l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ketsegbe vagyok esve! Nem soká itt lesz baratom szallagavatoja és majdnem mindenem meg van hozzá! Csak szempilaspirált és szemtust es körömlakot kellene venem! De nem tudom h melyik a jó abból a rengeteg fajtából! Szempilaspiralból azt a fajtat szeretem amelyiktöl nem állnak össze a szempilláim! A szemtust meg nem használtam és nem tudom h melyik a jó, h milyet kell venni belöle, de viszont ki szeretném próbálni!


Egy elég szép, diszes (kicsit kihivó) koktélruham van és egy szolid sminke lesz szolid körmökel! De milyen szolid körömlakot vegyek hozzá!?


Köszönöm előre is a segitseget! 19l


(Bocsanat a helyes irasi hibakert diszes vagyok)



2015. febr. 12. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Francia köröm valami essences szempillaspiral
2015. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom meg csinalni a franca körmöt! :/
2015. febr. 12. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

No para!


Tusból a Manhatten-nek van ilyen filces tusa, az elég jó. Nem kell mártogatni, hanem olyan, mint egy filctoll, csak a vége ecsetszerűen elvékonyodik. A legkönnyebben használható típus.


Szempillaspirálból szintén pl. a Manhatten vagy Maybelline teljesen oké, de amúgy nagyrészt mind ugyanazt tudja. Nincs nagy különbség.


Ne küzdj a francia manikűrrel, ha nem vagy gyakorlott, csúnya lesz. Inkább szerezz egy szép, halvány rózsaszín, natúr vagy gyöngyházas színt, és kend le az egésze körmöd vele. Elegáns leszel így is, a lényeg úgyis a kisugárzásodon lesz és a mosolyodon! :)

2015. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!