Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebben a videóban a nő milyen...

Ebben a videóban a nő milyen pirosítót használ? (link)

Figyelt kérdés

[link]


A márkájára lennék kiváncsi,hát ha valaki megtudja mondani a doboza alapján és ha esetleg valakinek pont ez a szín megvan belőle akkor a számát is meg tudná mondani?de a márkára lennék leginkább kiváncsi!



2015. febr. 13. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
amit használ az ő csinálta
2015. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ő a bronzosítót csinálta. sok pirosítót felismernék így, de ezt sajnos nem. : ( elég gagyi, hogy nem mondja-írja ki, mi a márkája, sminkes videókban el szokták mondani... érdemes lenne neki írni facebookra, hátha segít. : ) de amúgy ilyen korallos-barackos színt szerintem minden márka kínál. essence, catrice, rimmel, maybelline tuti, de szerintem még az olcsó lovely vagy rdel youngnál is van ilyen szín.
2015. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a S-he nek a pirosítója
2015. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ebben a videóban benne van [link]
2015. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét!:))
2015. febr. 14. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!