Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az aliexpress sminkjei jó...

Nagykitty kérdése:

Az aliexpress sminkjei jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Láttam több fajta szemhéjpúder/kontúr palettát, de nem tudom biztosan, hogy jó minőségűek-e. Aki már vásárolt ott sminket, mi a véleménye a termékekről?

2015. febr. 15. 14:51
 1/5 anonim válasza:
csak annyira mint a többi kínában gyártott cucc.
2015. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
némelyik olyan száforintosboltos, de vannak jó minőségűek is. sajnos egy kicsit lutri onnan rendelni.
2015. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rosszabb mint a Rossman olcsóbb kategóriás termékei (Essence, Catrice). Ebből a rúzsból rendeltem már több színben. Tényleg nagyon tartós és szép színei vannak, viszont cserébe szárít és picit ragad: [link] Palettát még nem rendeltem, de szívesen kipróbálnám. Sminkecset készletet is rendeltem, ezek nagyon jó minőségűek voltak. 32 darabos készlet volt átszámolva kb 3000 ft. Ha az nézem, hogy például az avon katalógusban 1000 ft egy darab akkor nagyon megérte.
2015. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy mondanám, hogy jobb mint mondjuk a vacak Avon termékek, de rosszabb a drogériás olcsók nagy részénél.
2015. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!