Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez melyik márka melyik árnyala...

Ez melyik márka melyik árnyalatú rúzsa? (kép lent)

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta keresek ilyen árnyalatú rúzst.Valaki ötlet,hogy ez melyik márka melyik árnyalatú rúzsa? Vagy ismer valaki hasonló színűt?

[link]

Vagy esetleg ezt-ehhez hasonlót:

[link]

??



2015. febr. 15. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Revlon Wine Not, MACben is biztos van csak az egy vagyon. De én pl 300 Ftért találtam egy 100Ftos boltban ilyet, Lora márka, és még használható is.
2015. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyen bordot mondjuk macban találsz, 5900 ft.

[link]

2015. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neten tudsz még nagyon olcsón rendelni. Ez a tipus nagyon olcsó és mattra szárad:

[link]

Tekerj le a 33-as számú színhez.

2015. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,mindenkinek ment a zöld mancs :)

És az elsőhöz hasonlót hűs valaki?

2015. febr. 16. 20:36
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,mindenkinek ment a zöld mancs :)

És az elsőhöz hasonlót tud valaki?

2015. febr. 16. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:

ez az arnyalatot burgundynak hívjak, olyasmi mint a vörösbor árnyalata.

Menj be egy nagy drogériába (müller mondjuk)és nézz körül Bourjois,Artdeco,Catrice rúzsok között ezek olcsóbbak.

De a MACnal biztosan van ilyen, de azok 5900 körül vannak. Mennyit akarsz költeni rá ez a fő kérdés :D Mert ilyen rúzst 12 ezres Chanelnél is találsz..

Én ajánlottam a Macot.

2015. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!