Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen otthon is könnyen...

Milyen otthon is könnyen elkészíthető, látványos/elegánsabb manikűrt ajánlanál?

Figyelt kérdés

Eléggé idegenkedem a műkörömtől és a tartós lakkozástól, otthon szeretném festeni a körmömet. De néha unom hoyg egyszínű stb.

Munkaerő kölcsönző cég ügyfélszolgálatosa vagyok, így a kezeim "kirakatban" vannak :)


2015. febr. 16. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sztem a legszebb a francia manikűr, a gyűrűs ujjon valami nagyon egyszerű kis mintával esetleg.

de nekem az a tapasztalatom, hogy ezt igazán szépre csak műkörömmel lehet megcsinálni, persze lehet otthon is jókat.

ha nem idegenkedsz a színes dolgoktól akkor még az ombre körmöt javasolnám, azzal el lehet pepecselni, nemtom divat-e még.

vagy a különféle, matt hatású lakkok is jópofák.

az ilyen kis csicsázás sztem elég nehéz, ha amgadnak csinálod, és nem mutat olyan jól.

egyébként sztem a szépsége nem is a mintán hanem a kivitelezésen múlik. ha olyan ügyesen kilakkozod a körmödet pl. pirosra, mintha gél lakk lenne, akkor nagyon jó hatást kell. ehhez persze 1-2 naponta újra kell lakkozni.


am. én is ilyesmi helyen dolgozok ahol fontos h szép legyen az ember keze :D nálunk pl. egy idő után mindneki megunja a lakkozást és irány a műkörmös :D

2015. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

én is most kezdem megunni, és néha gyönyörködöm a kolléganőm kezében hogy az ő műkörme milyen szép... :D

2015. febr. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!