Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt olyan csaj, aki az...

Van itt olyan csaj, aki az Astor valamilyen alapozóját használja, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem volt és próblámás bőrőm van és egyáltalán nem jó rá(astor mattitude 16h)kb 3ezerért vettem de ha egy kicsit belepótólsz akkor már tudzs venni l'oréal(infallibe 16 h) az csodát művel az arcommal:)
2010. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

épp most vettem loreal infalliblet, ugy egy hete,hát nekem vmi borzalmas :S az állaga, a szine, semmi sem jo, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

nyáron használtam az astor ecsetes alapozóját, nagyon jo volt, csak igy télen a legvilágosabb árnyalata is sötét nekem :S

2010. febr. 13. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
értelek:S hát sajnálom:S nekem pedig bevállt hát igen kinek a pap kinek a paplan:P:)
2010. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Perfect Stay-t használom, nekem az nagyon jó. Krémes, jól takar, nem fogja össze a ruháimat.
2010. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!