Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az az alapozó, ami "jól fed"...

Az az alapozó, ami "jól fed" az hétköznap milyen lehet?

Figyelt kérdés
Több alapozós kérdésnél írjátok átlagos alapozókra, amiket én is használok, hogy "semmi fedése", pedig én attól is kimondottan kisminkeltnek látom magam, és ragyogónak a bőröm. Most ehhez képest egy olyan, ami tényleg "jól fed" az már olyan, mintha full átrajzolnák a fejem? Abban emberek kimennek hétköznap az utcára? Értem, hogy fotózáshoz, filmforgatáshoz más kell, voltam is már úgy kifestve, de magamra se ismertem, ki nem mentem volna úgy az utcára...
2015. febr. 27. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mindenkit áldott meg az ég olyan bőrrel, amire nem kell jól fedő alapozó. Másrészt ízlés kérdése is, van, aki szereti a vastagabb sminket, van, aki nem. Én sem szeretem, de ettől még nem zavar, ha mások többet használnak - amíg mondjuk engem békén hagynak az én stílusommal. :)


Másrészt nekem tök meglepő, mert nemrég vettem a Garnier BB krémjét, és ennyire jól fedő alapozót még nem találtam. Miközben könnyű és természetes a hatás, hajszálvékony rétegben is nagyon szépen kiegyenlíti a bőröm. Szóval a "jól fedő" nem feltétlen vakolókanállal felcsapkodott.

2015. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van jól fedő, és nem lesz más a fejem, csak szép a bőröm.

Nincs maszk hatása.

Csak nem látszanak a tág pórusaim, meg ilyenek.

2015. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj. Nekem nagyon csúnya bőröm van,tág pórusokkal..genetika.

Most vagyok 18 éves és elég nagy energiát fektetek a külsőmbe. Na már most én ki merek lépni az utcára olyan jó fedésű alapozóba,mert bár tény,hogy "vastag",de ha gyengébb fedésűt használok akkor az az én arcomon gagyi benyomást fog kelteni.


Amúgy nem értem az embereket. Ha ilyen erős fedésű alapozót használok az a baj,hogy "egy kiló vakolat van rajta" ha meg egy gyengébb fedésűt ami nem csinál babapofit akkor meg "fú de csúnya az arca".


Kérdésre a válasz:

Az olyan bőrű embereknek akiknek nem olyan a bőre,mint neked azoknak a jól fedő alapozó a hétköznapokon egyfajta önbizalmat ad és megnyugvást. Számomra legalábbis. Ez egy álarc. Eltakarni a csúnya bőrt,mert a csúnya bőr nem épp pozitív kisugárzást ad. Tiszteletem azoknak akik képesek alapozó nélkül mászkálni és felvállalni magukat! Remélem egyszer nekem is menni fog :)

2015. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt én értem, hogy ha valakinek extra bőrproblémája van, akkor különleges alapozó kell, csak ha valaki simán felteszi a kérdést, hogy milyen alapozót ajánlotok, akkor a normál alapozók le vannak fikázva, hogy annak nulla fedése van, semmit nem ér, mintha mindenkinek ilyen extrára lenne szüksége.


erre ami a krátereket is befedi már valami más nevet kéne kitalálni, mert az alapozó szerintem nem erről szól.

2015. febr. 27. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem találunk ki más szót, mert az is alapozó, meg a vékony is. (Ennyi erővel a vékonyra is kitalálhatnának mást, csak neked ugye épp az a normális, másnak meg más.)
2015. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szólj ha tévedek,de akinek hétköznapra kell alapozó annak valószínűleg problémás a bőre vagyis egy gyenge fedésű alapozó NEM elég.


Aki csak egyenlíteni akar a bőrén annak ott a BB esetleg CC krém..vagy persze használhat egy gyenge fedésű alapozót is,de szerintem egy alapból szép állapotú bőrt fölösleges egy alapozóval eltömíteni és nehezíteni egész nap..szerintem.


Amúgy meg nem használok különlegesebb,speciálisabb alapozót a bőrhibáim fedésére,mert egy sima drogériás alapozót használok,aminek erősebb a fedése,mint egyes társainak.

2015. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!