Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogy mossátok le magatokról...

Ti hogy mossátok le magatokról a szempillaspirált?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
régen sminklemosóal, most csak simán micellás vízzel, mert az arcomat is úgyis azzal mosom és a szempillaspirált is leszedi (a vízállót nem biztos, arra a sminklemosó a legjobb)
2015. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is micellás vízzel mosom le.
2015. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
A két előttem szólóval ellentétben én csak szimplán beszappanozom a szemem és utána bő vízzel lemosom.
2015. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is micellással. a szappan nekem nem szedné le + nem is túl jó az érzékeny szem körüli bőrnek.
2015. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Smink lemosó
2015. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vattakoron+micellás víz


Nekem a legtöbb sminklemosóra érzékeny a szemem, sőt még van olyan kifejezetten szemre való lemosó is ami irritálta a szemem. A micellás víz az egyetlen ami egyáltalán nem bántja se a szemem se a bőröm,és szépen le is szed mindent.

2015. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én először vízzel leöblítem az arcom, majd egy vattakorongra rakok néhány csepp olívaolajat, és az tökéleteden leszedi, jobban, mint a sminklemosóm
2015. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vatta+garnier micellás, vagy arctej, ez jó vizes bőrre rákenve is, vagy az olaj is jó
2015. márc. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!