Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok pattanásos, miteszeres borre?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon pattanásos az arcborom,nem tudom milyen alapozo hasznalna. Esetleg nektek melyik jo?

#smink #alapozo #pattanáos bőr
2015. márc. 2. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Bha savas krémeket ajánlanék inkább, ami megszünteti a mitesszereket teljesen és a pattanások nagy részét is valószínűleg. Alapozó csak ront a helyzeten, ha lehet ne használj ilyesmit, vagy pedig jó fajtát. Pl Bourjois, Clinique, Estée Lauder.
2015. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amíg pattanásos voltam, nem használtam semmilyen alapozót, legfeljebb csak kiöltözős eseményekre. Aztán néhány év múlva elmúltak a pattanások, most meg már nincs is rá szükségem. Csak bb krémet szoktam használni.
2015. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Catrice all matt plus :)
2015. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alacsony komedogén indexűt, krémmánián ki tudod nézni őket összetevők alapján
2015. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Catrice alapozói szerintem is nagyon jók,főleg az árukat tekintve.

A L'oreal true match is egész jó.

Illetve a Maybellin super stay 24 alapozója volt egy ideig a kedvencem,de sajnos itthon nem lehet kapni.

Rimmel Staye Matte alapozója is egész jó.


Ezek mind olcsó/középárkategóriás termékek,természetesen ha megteheted ,hogy minőségibb,drágább terméket használj akkor például amiket az első is említett termékek közül is válogathatsz. Bár nekem például a Bojours alapozói egyáltalán nem jöttek be,biztos a bőröm miatt.

Illetve szükséged lesz még egy korrektorra (catrice-camuflauge..én ezt ajánlom) és egy púderre ami fixálja és a helyén tartja majd az alapozót.


Én azt ajánlom,hogy keress fel egy drogériát (ha van ott ismerősöd oda menj) és kérj kis termékmintákat,tesztszereket. Nem mindenhol adnak,de például nálunk a Müllerbe szoktak adni azoknak akik oda járnak már egy ideje.

Ha sikerül szerezni akkor otthon próbálgasd ki őket,felkenve az arcodra,szépen eldolgozva és nézd meg bent a fénynél illetve kint a természetes fénynél. Amelyiknek nem lesz maszk hatása,nem irritál és tetszik az eredmény azt vásárold meg. Ha nincs lehetőséged erre akkor kérj ott segítséget és segítenek majd a hozzád illő alapozót kiválasztani. Az se mindegy milyen bőrtónusba tartozol..sárgásabb vagy rózsaszínebb, fehér vagy sötétebb bőröd van stbstb..


Ja és a takarás helyett /mellett kezd el kezelni a problémádat,esetleg keress fel egy jó bőrgyógyászt.

2015. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2015. ápr. 6. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!