Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 200 forintos mukoromnek...

200 forintos mukoromnek mennyi az eseje hogy begombasodik? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az en kormom olyan, hogy este rendesen kimosom/kipucolom, majd reggelre maris koszos, nem tudom miert... Ezert a mukoromre gondoltam. Semmi kulonos csak egy normal meretu valamilyen korom. Egy boltban legolcsobban 200 ft-ert lattam. Mennyi az esely hogy begombasodik tole a kormom? Mondjuk ha 5000-ert megcsinaltatnam akkor is lenne ra esely...

2015. márc. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel gondolom megfelelo fertotlenitoket nem veszel hozza, ugy nagyon nagy! Inkabb menj mukormoshoz, az megcsinalja normalisan, sot meg tanacsokat is ad. Ne az egeszsegeden sporolj!
2015. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

200ft-os műkörömmel semmire nem fogsz menni,max egy nap és sorba lefog potyogni az összes ami elég igénytelen hatást kelt.

De ha még fent is maradna huzamosabb ideig (kétlem) akkor is tök csúnya,és gagyin néz ki. Annál tényleg sokkal szebb és igényesebb egy szépen kilakozott,ápolt köröm:)


A másik..5000ft alatt is lehet körmöst taláni akitől nem lesz gombás a körmöd.

2015. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért azt gondold már át hogy ha fent van a műköröm, attól a körmöd alá ugyanannyi kosz megy be csak nehezebb kiszedni.
2015. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom! Akkor inkabb szanok ra annyit :)

Igen de mukorom alatt kevesbe eszreveheto a kosz...

2015. márc. 3. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Igényesség level 1000...azért körmöt tetetni, hogy ne látszon a kosz...gratulálok.
2015. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi :D
2015. márc. 5. 15:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy nem azt mondtam hogy nem pucolnam a kormom de oke :/
2015. márc. 9. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!