Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok véleménye érdekel?...

Lányok véleménye érdekel? Valaki használ avonos Rare pearls parfümöt az illatára vagyok kíváncsi? Valamint megéri-e

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van,különleges,szerintem megéri.Mármint egyértelmüen megéri
2015. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van. Az újságban volt termékminta, az nagyon-nagyon bejött, ezért megvettem. Utána viszont ahogy magamra fújtam, mindig nagyon erősnek éreztem, és valahogy nem az én illatom. Nekem túl virágos. Ha a ruhámra fújom, nagyon tartós, és szerintem másnap jobb az illata, mikor már nem olyan erős. Már gondolkodtam rajta, hogy eladom, mert a 3/4e megvan, és nem fogom tudni szerintem elhasználni, mert amúgy érzékeny vagyok az illatokra.

Szóval nem rossz, de nekem sajnos nem ez az igazi.

2015. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én is a katalógusban találtam rá mellette a kis illat minta és nagyon megfogott, megrendeltem elvileg hnap érkezik meg. Csak nem akarok csalódni benne ,hogy majd teljesen más illat fogad mint ami a katalógusban van
2015. márc. 5. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon erős valóban és Avon parfümhöz képest meglepően tartós. Virágos, nőies, kicsit nehezebb. Szerintem teljesen megéri.
2015. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Öreges és büdös
2016. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!