Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tehetném a parfümöt...

Hogyan tehetném a parfümöt tartósabbá? 1 óra múlva semmit sem érezni belőle.

Figyelt kérdés

A Beyonce Heat Wild Orchid egy közepesen drága parfüm (15 ml majdnem 4000 Ft), de mégis, ha befújom magam (4-5 fújással), 1 óra és teljesen elillan.Próbáltam már, hogy vazelint kenek alá, de semmi hatása nem volt.(másokat is megkérdeztem, de senki sem érezte)

Nektek van valami más praktikátok a parfüm tartósabbá tételére?



2015. márc. 8. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%-os illóolajat használok, egész nap érezni, jobb illat, nincs tele alkohollal meg egyéb káros vegyi anyagokkal. Ajánlom másoknak is...
2015. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél normális parfümöt, ne egy gagyi kotyvalékot. Elhiszem, hogy Beyonce, de ez pont azt támasztja alá, hogy nem minőségi.
2015. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsõnek köszönöm.Próbálkoztam már többel is, de sajnos irgalmatlanul elkezdtem viszketni tõle, muszáj volt lemosnom.Sajnos túl érzékeny a bõröm :(( de azért köszi :D

2#:igen, tudom, hogy a Beyonce nem egy nagy szám, de ennyiért többet vártam volna.Sajnos egyszerû földi halandóként nincs pénzem méregdrága cuccokra.Ha lenne, azt vennék, elhiheted (bár rólam még a sokak által dicsért Pink Sugar, Mademoisselle és a Calvin Klein Eternity is nagyon rövid idõ alatt elillant.)

Egyébként praktikákat és nem kioktatást kértem, fõleg nem ilyen stílusban.Nem tudom, miért kell a segítséget kérõ embert egybõl letámadni...

2015. márc. 8. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Az nem kioktatás, hogy felhívom arra a figyelmedet, hogy Beyoncé ide vagy oda, gagyi parfümről beszélünk. És pont ezért gáz ez az egész, mert ennyi pénzért már minőségi parfümöt is lehet kapni. Legközelebb olvass utána a kiszemelt parfümnek fórumokon, hogy mik a visszajelzések.
2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ha más parfümök is hamar elillannak rólad, akkor sajnos nincs mit tenni. amúgy hova fújod? rúhára, testre, pulzáló pontokra?
2015. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2#:igen, kissé túllihegtem, végül is igazad van, de akkor is le lehetne ezt írni kevésbé támadó stílusban (szerintem), ez nekem a kicsi diákot kioktató tanárt idézi.De bocsánat, tényleg kissé felkaptam a vizet.

4#:fújok a nyakamra, hajra, csuklóra és ruhára is.De sajnos így se tartós.Félek, hogy az én bõrömmel van baj :(( eddig még nem találkoztam olyan emberrel, akin a Mademoisselle is csak kb. másfél órát volt érezhetõ.

2015. márc. 8. 18:13
 7/9 A kérdező kommentje:
2#:amúgy az egész egy spontán vétel volt, a Rossmannban csak lekaptam a polcról, és megtetszett, de mivel utolsó üveg volt,megvettem.A leggányabb meg az, hogy krémmánián egész jókat írtak róla, szóval totál hülyén érzem magam -.-"
2015. márc. 8. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy mit értesz azon hogy nem érezni? Egy jó parfüm nem méterekről érezhető, hanem mondjuk ha közel hajolnak hozzád akkor. Nyilván ezt te nem érzed, max a pasid fogja.

Ne akarj méterekről szaglani... senki nem csípi az ilyet.

2015. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Dehogy, eszemben sincs, én is utálom az olyat, akire ráborult a parfümöspolc :DD

De rajtam konkrétan a fújást követõ 1 óra múlva annyira sem érezhetõ, hogy a mellettem ülõ barátnõm mindig megkérdezi, hogy miért nem fújtam magamra aznap semmit :( egyszerûen elillan, pedig hidratálok és alapjában a bõröm is elég zsíros.

2015. márc. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!