Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy drága parfümhöz drága...

Egy drága parfümhöz drága ruhák is kellenek?

Figyelt kérdés

Imádom a Lancôme La Nuit Trésor parfümjét, tervezem a beszerzését. Viszont csak nem rég kezdtem dolgozni, ezért a ruháim nem olyan különlegesek, a nagy részük kínais meg a New Yorkerből van.

Természetesen ez nem egy hétköznapi szaladgálós illat, hanem alkalmi, de akkor is.


Lehet drága parfümöt viselni olcsó ruhák mellett is?


21L


2015. márc. 12. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez elég hüly* kérdés... hogyne :D
2015. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ázsia centerben féláron megkapod a parfümöt :D
2015. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyébként mindegy milyen márkájú a ruha,van akin a kínais cuccok is jól mutatnak,tudni kell hordani őket és jól összekombinálni!
2015. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A parfümből természetesen az eredeti kell.

Külföldön lakom, itt max parfümériákban tudom beszerezni amugyis.

2015. márc. 12. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem vannak jobb cuccaim, nem kínais és nem new yorkeres, de nem igazán használok parfümőt.

Egy parfüm magában kevés, ahogy egy chanel rúzs is ahhoz hogy jól nézzél ki.

Kellenek,ruhák,cipők, táskák, bőrápolás, test és arcápolás, körömápolás, minőségi sminktermékek stb..

2015. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggodalmad, de én ezek nélkül is jól nézek ki. A parfüm azért kell, mert szeretem azt az illatot.
2015. márc. 12. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy parfüm öltöztet :)

Egyébként nagyon tetszik kérdező, hogy rendben van az önértékelésed. Unalmas itt állandóan az álszerény nebáncsvirágokat olvasni.

2015. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is imádom a drága parfümöket (meg persze olcsóbbakat is), van valentino, bulgari (ebből több is), ysl, chloé. összespóroltam rájuk. a ruháim viszont nem ilyen márkájúak, leginkább a h&m-ből öltözködöm, és nem is túl nőiesen, inkább ilyen hipszteresen. : D drágább rúzsaim is vannak. gondolkoztam már én is azon, hogy van-e értelme, ha a ruháimon úgy is látszik, hogy olcsók, legalábbis a nagy márkákhoz képest, de igazából lesz_rom, ha valakinek nem tetszik, nem szólt még be senki érte. : D szerintem ha jó a stílusod, akkor simán megy hozzá egy drágább parfüm is. főleg ha egyszer az tetszik. : ) igenis öltöztetnek. bár ez a lancome illat nekem nem jött be, nagyon átlagos, nekem nem érné meg az árát, mert tök olyan az illata, mint egy csomó mostanában divatos édes parfümnek.
2015. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!