Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkecset készletet...

Milyen sminkecset készletet ajánlotok kezdőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni rendesen sminkelni, amihez ugy kellene egy rendes ecsetkészlet is. Nézelődtem, de elsőre nem szeretnék sok tízezret elkölteni, tudnátok esetleg olyan készletet, ami közepes árkategóriájú?
2015. márc. 14. 12:17
 1/3 anonim válasza:

Coastal Scents ecseteit ajánlom, jó minőségűek és megfizethetők.

Makeupplaza oldaláról tudsz rendelni.Vannak ecsetkészletek, de ha kezdő vagy Neked elég egy

alapozóecset

puder/pirositó ecset(ezekre ugyanaz az ecset jó felesleges külön púder és külön pirosító ecsetet venned)

szemhéjpúder ecset

Ezekkel gyakorolhatsz:)

2015. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én essence, catrice és h&m ecsetekkel kezdtem, ezeket darabonként lehet venni, de teljesen megfeleltek gyakorlásra. ebayen is sok nagyon jó minőségű ecsetkészlet van kb. 2000 ft-ért. a bamboo ecseteket nagyon ajánlom. : )
2015. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen, ebay-t néztem, csak egyelőre nem mertem rendelni, mert nem tudom, mennyire lehetnek gagyik :D de akkor rászánom magam és veszek néhány alap darabot. :)

2015. márc. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!