Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan érjem el az arab smink...

Hogyan érjem el az arab smink stílust úgy hogy az jól is álljon?

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül. Sok videót már megnéztem. Lehet csak hogy béna vagyok. Mikor a tussal a "macska szemet" megcsinálom, az egyáltalán nem nagyítja meg vizuálisan a szemeit. Eléggé kicsik a szemeim és igazából katasztrófa ahogy kinézek az arab stílusú smink után! Annyira szeretném elérni azt hogy jól álljon mert arra számítok hogy hamarosan arab menyasszony leszek de abban nem vagyok biztos hogy lesz sminkesem tehát nekem kell majd. Lehet az is a baj hogy szőke a hajam?

2015. márc. 14. 17:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Az is a pakliban van hogy az erősen sminkelt szem nem illik szőkének 😞
2015. márc. 14. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Általánosságban szerintem a fekete egy picit kicsinyít, bár az is igaz, hogy nyitja a tekintetet. A szőke hajad meg egy kicsit tényleg hátrány, de abból is ki lehet hozni dolgokat. Próbálj még többet megtudni róla
2015. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fesd be a hajad sötét barnára v feketére és menj el szolizni :D
2015. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap már a századszor próbáltam.. Mint ha jó lett volna. De úgy csináltam hogy a hajam ne látszódjon. 😌
2015. márc. 15. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

ja kendőt hordasz? akkor sötétebb alapozó..:D akkor könnyebb dolgod van mert gondolom mást se nagyon mutogatsz magadból..ergo nem lesz feltűnő hogy máshol világosabb a bőröd.

amúgy gratulálok az esküvőhöz és sok boldogságot kívánok.:*

2015. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először úgy akartuk hogy látszon a hajam de nem ment a smink. Úgy hogy inkább hidzsáb. Köszönöm
2015. márc. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!