Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha kicsi, vékony szám van,...

Ha kicsi, vékony szám van, akkor milyen rúzst használjak? Milyen színek állnak jól?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, akinek nincsenek dús, szép ajkai, azok ne is nagyon hívják fel a figyelmet a szájukra. Nekem kicsi, vékony szám van, de valami színt szeretnék használni. Milyen tippeket adnátok? Milyen színeket használjak és milyen színeket kerüljek?

2015. márc. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene vörös, vagy erős piros színt használnod..inkább válassz világos, natúr, rózsaszínes rúzsokat.;)
2015. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a világos, szád színével megegyező nude, természetes szín optikailag nagyítja az ajkakat. rúzsozás előtt kend be carmex ajakápolóval, ez mentolos, kicsit duzzasztja az ajkakat, majd egy puha törölközővel óvatosan dörzsöld át a szádat. ezzel leradírozod az elhalt hámsejteket, szebben fog mutat majd a rúzs, és vérbőséget okoz, kicsit nagyobb lesz a szád. : )

nekem sincsenek nagy, dús ajkaim, de kicsi, közepesen vékony, de a vörös rúzstól valahogy mégis nagyobbnak tűnik.

2015. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
szerintem bármilyen színt használhatsz. láttam már több lányt is vékony szájjal, akinek jól állt a piros is. lehet neked is jó lenne.
2015. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindegyik választ! kedves második, azt az ajakápolót hol lehet beszerezni?
2015. márc. 17. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
tesco, müller, rossmann, asszem dm is forgalmazza. de érdemes müllerben venni, mert ott csak 600 ft körüli áron van, mindenhol máshol 1000 ft.
2015. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. márc. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!