Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem tudom normálisan...

Miért nem tudom normálisan kifesteni a szempilláimat?

Figyelt kérdés
Már többféle spirált is kipróbáltam (olcsót, drágát, márkásat egyaránt) de akármelyikkel festem ki, egyszerűen csomós, összetapadt, ronda szempillákat kapok. Utána át szoktam fésülni szempilla fésűvel, úgy többé-kevésbé sikerül normálisra megcsinálnom, de másoknak anélkül is sikerül szép pillákat csinálni, nekem miért nem megy? :( Próbáltam már lassan, óvatosan spirálozni, csináltam már határozott mozdulatokkal is, mindenhogy. Este mindig rendesen lemosom a sminket, és nem is használok napi szinten szempillaspirált, szóval emiatt sem lehet. Kérlek, segítsetek :( Én is szeretnék dús, hosszú pillákat!

2015. márc. 20. 14:52
1 2
 1/12 anonim válasza:

Mindenképp fontos egy normális kefe :) nekem az ilyen gömbös végű, ritkás, hullámos cuccok nem jöttek be. Vastag, sűrű, tömött, itt a méret a lényeg :D

Aztán miután kihúzom a tubusból, néhányszor a peremén végighúzom a kefét, mert általában nagyon sok rajta a festék, és akkor nekem is összeragad. Aztán szép lassan, kicsit oldalazva felviszem :)

2015. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyszer úgy olvastam valahol h jobbra balra is kell közben húzogatni úgy nem lesz csomós. elsőre nekem csomós lett aztán változtattam a kezem helyzetén és utána már sikerült. próbáld ki :)
2015. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok festéket próbálsz egyszerre feljuttatni? Nekem akkor szokott csomósodni.
2015. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is a sűrű kefét tudom ajánlani, az szétválasztja az amúgy összetapadni vágyó pillákat. Figyelj oda, hogy ne vegyen fel sok festéket a kefe és próbálj pici Z betűket leírni festés közben. Egyébként nem mindig a drágább, márkásabb a jobb :)
2015. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezt a jobbra balra huzogatós "z betűs" módszert én is ismerem, de nekem úgy csak még csomósabb lesz, bár lehet én csinálom rosszul...

Van egy sűrűbb kefésem is (azt hiszem miss sporty) és egy ritkás (max factor) amúgy utóbbi tök drága volt, azt hittem az végre jó lesz, de rosszabb, mint egy 1000 forintos -.-

Legközelebb akkor valami nagyon sűrű keféset próbálok majd venni.

2015. márc. 20. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig a drága a jó. Én egy 500 Ft-ossal is ki tudom szépen festeni.
2015. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ez a videó nagyon sokat segített. Ha van időd, nézd meg. :)

https://www.youtube.com/watch?v=6jNn9CdZKTw

2015. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudnál egy előtte-utána fotót feltölteni?
2015. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy spirál max 7-8 hónap rendszeres használat mellett beszárad(hivatalosan 6 hónap), vagyis utána kuka. Ha megszagolod a spirálodat, és kezd már furcsa szaga lenni, akkor az már nem jó. Ez is egy nagyon fontos dolog az említetteken kívül, mivel a beszáradt spirálok könnyebben össze tudják tapasztani a pillákat.


Írtad, hogy szeretnél dús és hosszú pillákat, ezért szerintem próbáld ki az új Maybelline Lash Sensational spirált: [link]


Mindenki csak úgy áradozik róla, egyébként nekem is bevált. Aztán pedig majd a srácok fognak áradozni rólad. :D


Sok sikert! :)

2015. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, amit legutóbb vettem kb 2 hónapja (max faktor) már akkor fura szagú volt, de van egy régi vízálló olcsó szempilla spirálom (másfél-két éve biztos megvan) azzal meg szép pillákat tudok csinálni, nem értem...

Lehet veszek egy olyat amilyet linkeltél de őszintén szzólva már félek pénzt kiadni egy újabbra, mert mi van ha az se válik be? :(


Kedves válaszadó, aki a Mónis videót linkelte: köszi neked is, már néztem más ilyesmi videót, sajnos a benne hallottak sem nagyon segítettek, de majd megnézem ezt is, bár nem tudom mennyi újat tud mondani.

Szerintetek egy szempilla göndörítő segítene?



Képet nem tudok feltölteni, bocsi.

2015. márc. 22. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!