Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Müllerben kapható márkák...

Nagykitty kérdése:

A Müllerben kapható márkák közül melyek azok, amik megfizethetőek?

Figyelt kérdés

Melyek azok a termékek (pirosító, bronzosító, áttetsző púder) amelyek viszonylag olcsón kaphatók a müllerben?

Előre is köszönöm a rendes, értelmes válaszokat!



2015. márc. 22. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég relatív ez a 'viszonylag olcsón' kifejezés. Hisz van akinek egy 5000ft-os L'oreal alapozó olcsónak számít van akinek meg kész vagyon.


Viszont a Müllerbe ami tényleg olcsó,és minőségben is szerintem jó az a Catrice. Nekem eddig minden Catrice termék nagyon kellemes csalódás volt,főleg az alapozó meg a korrektor. Szóval én a Catricre voksolnék.

2015. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyx :)
2015. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. márc. 22. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Bourjois, esetleg nyx. Bár nem kifejezetten olcsók, de szerintem még kevesebb pénzből is érdemes inkább összespórolni egy-ehy minőségibb termékre, mint olcsóbban megvenni valami vacakot, amitől aztán kipattogsz, jobb esetben csak két óra után szétkenődik, eltűnik, stb, aztán vehetsz másikat. A minden nap használatos alapdolgok legalább legyenek nagyon jók, a többin lehet spórolni.
2015. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Müllerben van minden, a legolcsóbbtól a legdrágábbig, tehát a Catrice, Miss Sporty stb. olcsó, aztán a határ a csillagos ég.
2015. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

essence, catrice, miss sporty, terra naturi jók és olcsók, a nyx, bourjois kicsit drágább de nem a legdrágábbak, ezek is jók.

az olcsóbbaktól sem feltétlen pattogsz ki, az összetevőkön múlik minden. javaslom a krémmánián a komedogén index megnézését. : )

én a 4000 ft-os mülleres annemarie börlind pattanástalanító hidratálótól úgy kipattogtam, mint a fene, szóval...

2015. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. márc. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!