Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebayről vásárolt gyűrű valódi...

Ebayről vásárolt gyűrű valódi ezüst? Akkor miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]



a gyűrű belsejében van egy szám s925, akkor ez elvileg ezüst?


Akkor miért ilyen olcsó? Magyarországon nagyon drágák



2015. márc. 23. 06:09
 1/5 anonim válasza:

Ezek Kínából származó ezüst és arany színűek ékszerek divatékszerek! A felületük van csak ezüsttel vagy arannyal kezelve egy vékony rétegben.

Amúgy nagyon szép ékszereket lehet rendelni Kínából, tényleg fillérekért és csak a "szakértő" mondja meg róla, hogy nem tiszta nemesfémből van.

Bátran vegyél és ha lekopik a felső réteg vegyél másikat!

Én magam is sokat vettem már a páromnak, aki szívesen hordja mert szépek és egyediek, nem mellesleg nem kell félteni, hogy elvaszik!, esetleg ellopják!

2015. márc. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tényleg nagyon szép, csak a nőit vettem és nagyon tetszik köszi a választ
2015. márc. 23. 06:24
 3/5 anonim ***** válasza:

csak ezüstözött

számomra ócska, én az igazi ékszereket szeretem

2015. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

sajnos mar ezzel is csalnak....mondjuk mivel nem?


a 925 azt jelenti, hogy a termek 92.5%ban ezustot plusz 7.5%ban valami mas femet tartalmaz.

De ez az olcso bizsukra nem igaz, ezek az ekszerek csak a feluletukon vannak vekonyan bevonva ezusttel... vagyis atvernek.

en is veszem oket mert szep, egyedi, de kb. 3-5 havonta le is cserelem, mert lekopik a reteg es latszik az alatta levo csunya szinu fem.

2015. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenesetre inkább veszek ilyet, mint a bizsu boltokban 2500ért hasonló bizsut :D
2015. márc. 26. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!