Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől vizesedik be a műköröm?

Mitől vizesedik be a műköröm?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy nem jártam tanfolyamra, körmös suliba. Ez csak egy hobbi számomra.

Eddig majdnem minden műköröm amit csináltam felhólyagosodott oldalt 2-3 nap múlva, esetenként párás volt a műköröm alatt a köröm.

Mitől lehet ez? Bevallom, ilyen noname "Lina" építőzselém van, mert ez járt a csomaghoz.

Tudok vele valamit kezdeni, vagy csak annyit, hogy egy márkásabb,ismertebb pl CN építőzselét veszek?

Egyéb körmös tippeket,tanácsokat is várok!



2015. márc. 24. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A,lina egy nagynkalap sz.r...másrészt vagy nem készíted elő rendesen, vagy bőrre folyik az anyag.

Nem írtad le, hogy mit csinálsz, így ennyit tudok segíteni.

2015. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
CN zselé jobb.
2015. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lina valóban gagyi...még játéknak is rossz.


Fontos a technika, azt is kellene tudni, hogy mit és hogyan csinálsz, de inkább tényleg az előttem is javasolt CN anyaggal próbálkozz...a minőség fontos, ha minden hibát ki akarsz zárni.

2015. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!