Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 évesen korai ennyi smink?...

16 évesen korai ennyi smink? Felpontozom az értelmes válaszírókat!

Figyelt kérdés

Ezeket használom:

-Egy kis korrektor a pattanásokra, és a szemem alatti sötét karikák alá

-A korrektorra egy ici-pici púder

-Szempillaspirál

-Ajakápoló, ami egy kis fényt ad az ajkaknak


Ez sok ennyi idősen? Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2015. márc. 26. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hozzám képest sok, én még ennyit sem használok és 16 évesen sem használtam, de pl. Koncsita Wurst-hoz képest meg nem sok... :D

25/N

2015. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16 évesen én is kb ennyit használtam, mert voltak pattanásaim és pici a szemem. egyáltalán nem volt feltűnő, nem volt sminkelt hatása, csak szebb voltam. ez elég natúr, természetes smink, egyáltalán nem sok. 25L
2015. márc. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

szerintem nem korai, lassan felnőtt nő vagy, eltűntetni a hibáidat, és kihozni magadból a legjobbat alap igényesség szerintem :) még ha szemhéjtust használnál (igényes módon) az se lenne sok neked.

én mondjuk sok sminket használok, hétköznapokra is szeretem az extra színes és vagány sminkeket. :)

20L

2015. márc. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ez még nem durva. annyi idősen én is vakoltam magam, aztán rájöttem, hogy csak rondább vagyok és dob rajtam min. 3 évet a vakolás. leszoktam róla, elmúltam 20, és mindenhol személyit kérnek tőlem ^^ :D
2015. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!