Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tabló fotózásra miért kell a...

Tabló fotózásra miért kell a fiúknak is smink?

Figyelt kérdés
az osztályfőnököm mellette érvel, a szülőknek viszont plusz kiadás
2015. márc. 26. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem kell, igazából lányoknak sem kéne, mert a fotókat úgyis utókezelik, retusálják, szóval halálosan fölösleges.

A tablófotózás nem tévéműsor, hogy a fiúkat is ki kelljen sminkelni.

2015. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
ilyen fszságot még nem hallottam
2015. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Mond az ofőnek, hogy a k**va anyját sminkelje.
2015. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Max egy átlátszó púder hogy ne csillogjon a fejük. A bőrhibákat úgyis retusálják.
2015. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A fényképész is púdert és alapozót kért nekik.
2015. márc. 26. 21:12
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
púder kell, mert fotón mindenkinek csillog a feje. akinek meg csúnya a bőre, annak kell alapozó is. így máris fele annyi retusra lesz szükség.
2015. márc. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, sőt erre szükség is van. Nem olyan sminkre kell gondolni mint a lányoknál, hanem tényleg csak alapozó, korrektor, púder az, amit ilyenkor használnak. Sokkal könnyebb utána a retus, ha már előtte sminkkel "kijavítják" a bőrhibákat illetve a csillogás ellen is szükség van rá. Ez egyáltalán nem látszik, teljesen természetes.
2015. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem egy olyan rettenetes nagy kiadás. Kevesebb az utómunka a retusálásnál, illetve ki tudja, hogy mennyire szépen csinálják meg... Így mindenféleképpen szebb lesz a fotó.

Én is tablófotózásnál raktam magamra egy kis sminket (nem vagyok valami jártas, hogy mit, valamiféle alapozót) éppen annyit, hogy ne látszódjon és elfedje a kisebb bőrhibákat. Gondolom azért az emberek többségének van otthon valamiféle sminkje, mert mindenkinek van női családtagja :D

2015. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

nah ez most fejbe vágott :D barátnőmet úgy megphotoshoppolták, hogy fel se lehet ismerni a tablón, egy ukrán prostituáltat maszkoltak belőle. nem tudom én, milyen elcseszett világot élünk. az osztályfőnök nem b*zi véletlenül? elég tré... csajoknak még megértem, de férfiaknak??? smink???? anyámjegelj....

pedig nem vagyok egy konzervatív forma.

2015. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

Egyre betegebb a világ.. Vagy csak lusták a fotósok utómunkákat csinálni.

Nekem 6 éve volt a gimis tablófotózásom, akkor még szóba sem került, hogy fiùknak (!) smink legyen (én egyébként lány vagyok, és rajtam sem volt). Senkinek nem csillogott a feje a képeken. Normális megvilágítással, utómunkával ez kivédhetö. Sõt, régen még photoshop sem volt, és akkor is tudtak úgy fotózni, hogy ebbõl ne legyen probléma.

Egyébként, még nálunk a fiúk a kezét letörték volna annak, aki sminkkel jött volna feléjük, de ma màr a sok kis bu.zának gondolom ez természetes (tisztelet a kivételnek!)

2015. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!